İptal ve İade Prosedürü

 • +Ürünü İade Etmek İstediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

  Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte iade talebi oluşturarak faturanızla birlikte yurtiçi kargo görevlisine müşteri kodunu söyleyerek 331179932 aşağıda belirtilen adresimize karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya aittir.Toplam tutar bakiyenizden düşürülerek iadesi gerçekleştirilecektir.Fatura ürünle beraber iade edilmediği sürece yasal iade işlemini gerçekleştiremeyiz .Değişim & İade Adresimiz : Hamidiye Mah.Hamidiye Cad.No:45/B Çekmeköy/İSTANBUL

 • + İade Etme Süresi Kaç Gündür ?

  Sofratakimlari.com'dan Alışveriş Yapan Değerli Müşterilerimizin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 7 gündür.

 • +İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

  İade Adresimiz: Hamidiye Mahallesi Hamidiye Caddesi No:45/B Çekmeköy / İSTANBUL

 • +Değişim Yapıyormusunuz ?

  Evet Değişim Hakkınız Var . Bunun İçin Bizimle İletişime Geçmeniz Yeterli Olacaktır. Tel : 0216 642 22 32

 • +İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Nezaman Yapılacak?

  Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra sofratakimlari.com tarafından kapıda ödeme yöntemi ile ürün satın alındıysa sizlerin vereceği banka hesap numarasına veya kartınızla yaptığınız alışverişlerde iade işlemi kredi kartınıza gerçekleştirilir.Maksimum (14 Gün) Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sofratakimlari.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 • +Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

  İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi [email protected] adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

 • +Elime Geçen Ürün Kusurlu. Ne Yapmam Gerekiyor?

  Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır..