Biz Kimiz ? 
 
S Collection Sofratakimlari.com sitesi, birbirinden şık masa örtüsü takımlarını Türkiye'ye pazarlamak amacıyla kuruldu. Birbirinden farklı tasarım konseptlerini bir araya getiren sitemiz, zengin ürün seçeneklerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. 
 
Masa örtüsü modasıyla  gelen estetik
Yemek odalarında ufak dokunuşlarla büyük değişikliğe imza atmak isteyenler için masa örtüsü koleksiyonlarımız birbirinden harika tasarımlara sahiptir.Klasik yemek masası için nostaljik detaylara sahip masa örtüleri, birbirinden şık runner'lar sizler için en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satılmaktadır. 
 
Estetik bir tasarımdan daha fazlası!
 
Sofratakimlari.com sitesi, birinci sınıf sık yıkamaya uygun masa örtülerini siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlarda ulaştırmaktadır. Bu kapsamda müşterilerin beğenisine sunulan masa örtüsü takımları lüks kumaştan imal edilmiştir. Günlük kullanıma uygun olan masa örtüleri, anti bakteriyel özellikleri sayesinde kir ve leke tutmamaktadır. Aynı zamanda zone akışkan yüzeyi çay, meyve suyu veya daha farklı meşrubatların dökülmesi halinde sıvıyı içerisine çekmeden üzerinden kaydırmaktadır. 
 
Neden Biz ?
 
 Sofranızı modernleştirecek masa örtüsü tasarımlarını en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunarak, mutlu müşterilere sahip oluyoruz. Kaliteli masa örtüleri, uzun süre kullanıma uygun ve hiçbir zaman ilk günkü görüntüsünü kaybetmeyecek kalitedir. 

 

  

TİCARET KİMLİK KARTI 

 

 

 Resmi Online Satış Sitemiz   : sofratakimlari.com

 

Kurumsal Markamız  : S COLLECTION 

 

Ticaret Sicil No :114598-5

 

Mersis No :3282520549000001

    

Vergi Dairesi : Sarıgazi

 

Vergi Kimlik No : 5600559590

 

İletişim :Üretim & Merkez Ofis - 0216 642 22 32 

  

Perakende Mağaza : 0216 443 00 09

 

Mail: info@sofratakimlari.com  

 

WhatsApp : +(9) 0546 836 53 53

 

Perakende Mağazamız : Atatürk Mah.Çeşme Sok.No:10/C Ümraniye - İSTANBUL 

 

Üretim Adresimiz : Hamidiye Mah.Hamidiye Cad. No:45/B  34782 Çekmeköy / İSTANBUL

 

Önemli Bilgilendirme : Online Alışveriş Sitemiz sofratakimlari.com alan adıyla 6563 Sayılı Kanun Kapsamında Hazırlanan Gümrük ve Ticaret Bakanlığının  Elektronik Ticaret Bilgilendirme Servisi ETBİS Sisteme Kayıtlıdır.