sofratakimlari.com İnternet Sitesi Gizlilik Sözleşmesi 

 

- sofratakimlari.com kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

 

- Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) ("kişisel bilgi"). 
 
 
 - sofratakimlari.com  kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.) a.)Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde b.) sofratakimlari.com  mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde
 
sofratakimlari.com kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez.
 
 
- Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. sofratakimlari.com bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.
 
 
- Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır.
 
 
- Sofratakımları.com kişisel bilgilerinizi korumak için SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizi şifreleyerek bilgilerinizin güvenliğini sağlamaktadır. 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
16533907513